Прийом замовлень за телефоном:
Пн-Пт 9:00—20:00;
Сб-Нд 10:00-18:00
Прийом замовлень за телефоном:
Пн-Пт 9:00—20:00;
Сб-Нд 10:00-18:00
UA

Ганодерма, Ganoderma Brionel, 60 кап

Ганодерма, Ganoderma Brionel, 60 кап
Бренд:
Brionel
Ганодерма (гриб Рейші) використовується для зміцнення імунної системи; вірусні інфекції, такі як грип (грип), свинячий грип та пташиний грип; захворювання легень, включаючи астму та бронхіт; серцеві захворювання та супутні стани, такі як високий кров'яний тиск та високий рівень холестерину; Хвороба нирок; рак; та захворювання печінки. Він також використовується при ВІЛ/СНІДі, гірській хворобі, синдромі хронічної втоми (СХУ), проблемах зі сном (безсоння), виразках шлунка, отруєннях та болю при герпесі. Інші застосування включають зниження стресу та запобігання втомі. У поєднанні з іншими травами гриб рейші використовується для лікування раку простати.
Характеристики
Код: 200275
956 грн.
803 грн.

Ціна після реєстрації

Кількість:
Опис

Ганодерма екстракт (рейші) - є одним із найшвидших лікарських засобів рослинного походження!

Лікувальні властивості, які він обіцяє, ще повністю не вивчені та досліджені, але наука постійно вивчає вплив Reishi або Ganoderma lucidium на людський організм. Протягом понад 4000 років гриби рейші (Ganoderma Lucidum) були визнані китайськими медичними фахівцями як цінний засіб. Його китайська назва Лінчжі означає "духовна сила". Гриби рейші вважаються китайцями «ліками королів». Доктор Ши-Жан Лі, найвідоміший китайський лікар династії Мін, рішуче підтримав ефективність рейші у своїй знаменитій книзі «Бан Чао Ган Му» («Велика фармакопея»).

Ganoderma Lucidum (Ганодерма) – основою препарату є гриб Ганодерма, або Гриб Безсмертя (як називають його на Сході). Цей гриб є одним із найшанованіших лікарських добавок і є, ймовірно, найкращим вибором при пошуку тонізуючого засобу для покращення загального стану здоров'я та збільшення тривалості життя. Сучасні клінічні дослідження гриба Ганодерма Ganoderma lucidum також підтверджують безліч схем використання цього гриба, як описано в традиційній медицині.

Тривале застосування лінчжі допомагає нормалізувати функції та можливості імунної системи для боротьби з хворобами.

Цей лікарський гриб, що лікує такі захворювання, як рак, і є адаптогеном, який допомагає регулюванню та мобілізації всіх функцій організму.

Інтенсивні дослідження ганодерми протягом останніх десятиліть показали, що біологічно активні речовини, виділені з цього гриба, виявляють імуностимулюючу, протипухлинну, противірусну, антибіотичну, гіполіпідемічну, гіпоглікемічну, гепатопротектор. протиалергенна, антиоксидантна дія, здатні регулювати роботу серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

ПОКАЗИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ГАНОДЕРМА БРІОНЕЛЬ:

1. Підсилює імунорегуляцію, сприяє метаболізму 2. Продовжує життя і уповільнює старіння, покращує здоров'я шкіри 3. Протипухлинні та протирадіаційні, пригнічують ріст пухлини, запобігають післяопераційним рецидивам раку, 4. Протидія серцево-судинним захворюванням за рахунок видалення германію токсинів з крові, антигіпертензії, зниження рівня цукру в крові та холестерину
5. Захист печінки та посилення детоксикації, таким чином покращуючи функцію печінки та відновлююча тканину печінки Травма 6. Має значну ефективність при знятті тривоги, втоми, безсоння, амнезії, поліпшенні сну.

Гриб реші використовується для зміцнення імунної системи; вірусні інфекції, такі як грип (грип), свинячий грип та пташиний грип; захворювання легень, включаючи астму та бронхіт; серцеві захворювання та супутні стани, такі як високий кров'яний тиск та високий рівень холестерину; Хвороба нирок; рак; та захворювання печінки. Він також використовується при ВІЛ/СНІДі, гірській хворобі, синдромі хронічної втоми (СХУ), проблемах зі сном (безсоння), виразках шлунка, отруєннях та болю при герпесі. Інші застосування включають зниження стресу та запобігання втомі. У поєднанні з іншими травами гриб рейші використовується для лікування раку простати.

Як це працює?

Гриб Рейші (Ганодерма) містить хімічні речовини, які мають безліч потенційно корисних ефектів, включаючи активність проти пухлин (рака) і сприятливий вплив на імунну систему.

У баночці: 60 капсул (по 500 мг)

Спосіб застосування: по 2 краплі 2 рази на день після їди, запиваючи склянкою води. Курс прийому 1 місяць, за потреби можна повторити.

Характеристики
Застосування
імунітет, шкіри, волосся, нігтів, очищення організму
Упаковка
Банка
Бренд
Brionel
Кількість
60 капсул
Вага капсули
500 мг
Ганодерма, Ganoderma Brionel, 60 кап відгуки

Loading...
Задайте питання
+38 (044) 465-77-63
Якщо у вас виникли питання при оформленні замовлення, зверніться за вказаними контактами.